Dr inż. Krzysztof Wołk

Asystent w katedrze Multimediów na wydziale informatyki Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych. Szkoleniowiec i trener IT w specjalnościach: uczenie maszynowe, sztuczna inteligencja, inżynieria lingwistyczna, NLP, aplikacje mobilne, multimedia, aplikacje graficzne Adobe, HTML 5, budowa sieci IT oraz produkty serwerowe Apple i Microsoft. Doświadczony projektant infrastruktur sieciowych dla firm i instytucji. Autor książek poświęconej tejże tematyce.

Redaktor w specjalistycznych mediach dotyczących branży informatycznej, w tym od 2009 roku portalu in4.pl. Udziela się również jako publicysta portalu e-biotechnologia.pl.
Autor bloga
www.wolk.pl poświęconego zagadnieniom nowoczesnej informatyki stosowanej, na którym systematycznie publikuje artykuły z dziedziny szeroko rozumianej informatyki oraz recenzje sprzętu i oprogramowania.

Prowadzi badania naukowe z zakresu uczenia maszynowego, a także recenzuje artykuły naukowe do czasopism oraz na konferencje. Posiada prestiżowe certyfikaty firm Adobe, Apple, Microsoft, EITCA oraz w3schools.

Zapraszam do kontaktu
Dr inż. Krzysztof Wołk | Katedra Multimediów PJATK