Katedra Multimediów PJATK

Pracownicy

dr hab. inż. Krzysztof Szklanny, prof. PJATK
Kierownik Katedry
Specjalizacja: synteza mowy, technologie mowy, fotografia, jakość głosu
kszklanny@pjwstk.edu.pl

dr hab. Ryszard Gubrynowicz, prof. PJATK
Specjalizacja: fonetyka, mowa
rgubryn@pjwstk.edu.pl

prof. dr hab. Jan Białasiewicz
jbialasie@pja.edu.pl

prof. dr hab. Zbigniew W. Raś
ras@pja.edu.pl

dr hab. Alicja Wieczorkowska, prof. PJATK
Specjalizacja: analiza sygnału muzycznego
alicja@poljap.edu.pl

dr inż. Łukasz Brocki
lukasz.brocki@pja.edu.pl
dr inż. Danijel Koržinek
Specjalizacja: rozpoznawanie mowy
danijel@pja.edu.pl
dr inż. Piotr Wrzeciono
Specjalizacja: przetwarzanie sygnałów
piotr.wrzeciono@pjwstk.edu.pl
mgr Zuzanna Chomicz
chomiczzuzanna@pjwstk.edu.pl

mgr Jan Daciuk
jdaciuk@pjwstk.edu.pl

mgr inż. Minh Hai Duong
hai.tiger@pjwstk.edu.pl

mgr inż. Mariusz Kleć
Specjalizacja: muzyka
mklec@pja.edu.pl
mgr inż. Maksymilian Kubica
maksous@pjwstk.edu.pl

mgr Michał Mazur
michalm@pja.edu.pl

mgr inż. Piotr Pawłowski
piotrp@pja.edu.pl

mgr Zuzanna Reszka
zreszka@pjwstk.edu.pl
mgr inż. Marcin Wichrowski
Specjalizacja: UX
mati@pja.edu.pl
mgr inż. Łukasz Wilczyński
Specjalizacja: przetwarzanie obrazów
lukasz.wilczynski@pjwstk.edu.pl

mgr inż. Agnieszka Wołk
awolk@pja.edu.pl

mgr inż. Emilia Zawadzka-Gosk
ezawadzka@pja.edu.pl

inż. Michał Żbikowski
m.zbikowski@pjwstk.edu.pl